Hakkımızda

AKDİŞ HUKUK BÜROSU, AKDİŞ MARKA&PATENT kurucusu Av. Deniz Özge Akdiş, fikri ve sınai mülkiyet hukuku konusunda uzman bir hukuk ve marka &patent ofisinde 8 yıllık yöneticilik görevinden sonra Şubat 2014 yılında AKDİŞ HUKUK BÜROSUNU VE AKDİŞ MARKA&PATENTİ kurmuştur.

AKDİŞ MARKA&PATENT tarafından kurulduğu tarihten itibaren daima yeniliklere açık olmuştur ve çalışma alanını her geçen gün geliştirerek fikri ve sınai haklara ilişkin yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerinde ön araştırma, başvuru, itiraz, tescil ve yenileme işlemlerinin takibi ve sonuçlandırılmasını sağlamaya devam etmektedir. Ayrıca, aylık Türk Patent ve Marka Kurumu’nun resmi marka, endüstriyel tasarım ve patent bültenleri taranarak müvekkiller bilgilendirilmekte müvekkillerin tescilli marka, endüstriyel tasarım , patent ve faydalı modellerinin benzerlerinin tescil edilmemesi için gerekli itirazlar yapılmaktadır.

AKDİŞ HUKUK BÜROSU müvekkillerinin sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanması ile ulusal ve uluslararası alanda Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Şirket Birleşmeleri, Patent, Marka, Endüstriyel Tasarım Haklarının korunması, Haksız rekabet, , Fikir ve Sanat Eserleri hukuku , İş hukuku, İcra ve İflas Hukuku ,Borçlar Hukuku ,Spor Hukuku ve Aile-Kişiler Hukuku alanında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.